Филтри -

Комбајни Caterpillar од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

18 огласа: Комбајни Caterpillar од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 2175 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
100 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 2196 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 3275 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 88.900 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 62.700 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.540 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 2800 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1491 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 2308 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4169 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.300 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
комбајн за жито Caterpillar Lexion 590R комбајн за жито Caterpillar Lexion 590R комбајн за жито Caterpillar Lexion 590R
3
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.300 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 2520 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³
Година 2006 Километража Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
101.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2917 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.630 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи