Филтри -

Комбајни Claas од Летонија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Комбајни Claas од Летонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1993 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
268.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.296 м
Година 2018 Километража 1435 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgavas Novads
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
319.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.31 м
Година 2019 Километража 2324 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgava
Контактирајте го продавачот
319.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.31 м
Година 2019 Километража 2357 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.711 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1015 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
294.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 9.296 м Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 1954 м/ч Сила
Латвија, Jelagava
Контактирајте го продавачот
323.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.01 м
Година 2017 Километража 1957 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
319.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.31 м
Година 2019 Километража 2307 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgava
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.711 м
Година 2021 Километража Сила
Латвија, Jelgava, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
375.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.79 м
Година 2020 Километража 1373 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgava
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1669 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2005 Километража 3210 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1997 Километража 3070 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 1984 Километража 4367 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража 2695 м/ч Сила
Латвија, Riga
комбајн за жито Claas Mercator 70 комбајн за жито Claas Mercator 70
2
Контактирајте го продавачот
7.997 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
18.182 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
22.225 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1984 Километража 2702 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Claas Dominator 56 комбајн за жито Claas Dominator 56
2
Контактирајте го продавачот
11.570 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1985 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
5.292 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2008 Километража 5347 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 1995 Километража 4725 м/ч Сила
Латвија, Riga
комбајн за жито Claas Dominator 76
1
Контактирајте го продавачот
12.397 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.9 м
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Claas Mercator 70
1
Контактирајте го продавачот
8.349 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
24.711 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1983 Километража 2714 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи