Филтри -

Комбајни Grimme

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Комбајни Grimme

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
526.500 €
Комбајн за репка
Година 2022 Километража 850 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Капацитет на резервоар за зрна 33 м³ Висина за истовар 4.3 м
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за репка Grimme MAXTRON 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 5572 м/ч Сила
Германија, Alpen
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 499 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 1763 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
475.000 €
Комбајн за репка
Година 2021 Километража 2445 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
647.400 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 5 Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
804.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 5 Брзина 25 км/ч
Година 06/2023 Километража Сила
Украина
комбајн за репка Grimme Maxtron 620 комбајн за репка Grimme Maxtron 620 комбајн за репка Grimme Maxtron 620
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
345.000 €
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 3847 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
325.000 €
Комбајн за репка
Година 2017 Километража 3403 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 4994 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 4589 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
436.000 €
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 3390 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
36.430 € PLN 155.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2009 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Inwrocław
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2014 Километража 3767 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Комбајн за репка
Година 2017 Километража 4181 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
252.400 €
Комбајн за репка
Година 2016 Километража 4300 м/ч Сила
Финска, Kristiinankaupunki
Контактирајте го продавачот
369.000 €
Комбајн за репка
Година 2019 Километража 2113 м/ч Сила
Шведска, Höganäs
Контактирајте го продавачот
128.300 € PLN 546.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2014 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Pogwizdów
Контактирајте го продавачот
145.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 20 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража Сила
Киргистан, Novopokrovka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи