Филтри -

Жетварки Capello

Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

205 огласа: Жетварки Capello

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 11.9 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража 35 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, пгт. Юбилейное
адаптер за пченка Capello QUASAR F8 адаптер за пченка Capello QUASAR F8 адаптер за пченка Capello QUASAR F8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
22.520 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.270 €
Адаптер за пченка
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Сахновщина
Контактирајте го продавачот
26.800 US$ EUR ≈ 25.080 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Обухів
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.070 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.780 €
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.400 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи