Филтри -

Жетварки Claas

Резултати од пребарување: 422 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

422 огласа: Жетварки Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
адаптер за жито Claas Ріпаковий стіл адаптер за жито Claas Ріпаковий стіл адаптер за жито Claas Ріпаковий стіл
3
Контактирајте го продавачот
2.999 US$ EUR ≈ 2.766 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Днепропетровск
нови адаптер за жито Claas Convio 1080
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Работна брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hartmannsdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.600 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Работна брзина 5 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
66.331 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
113.900 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
201.001 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.998 € PLN 8.500 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Drelów
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.228 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ротациона жетварка за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
30.600 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, Гусятин
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 422 огласа
Прикажи