Филтри -

Жетварки John Deere

Резултати од пребарување: 215 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

215 огласа: Жетварки John Deere

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка John Deere AkturkMakina
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.500 €
Адаптер за жито
Работна брзина 10 км/ч
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.630 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.030 €
Адаптер за жито
Капацитет 40 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2008 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.605 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.750 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина
Контактирајте го продавачот
358.531 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.987 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.430 €
Адаптер за жито
Работна брзина 8 км/ч
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.660 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
секач за маслена репка John Deere Profi секач за маслена репка John Deere Profi секач за маслена репка John Deere Profi
3
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
30.500 US$ EUR ≈ 28.090 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.110 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.110 €
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.500 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.110 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хотів
адаптер за жито John Deere 635F адаптер за жито John Deere 635F адаптер за жито John Deere 635F
3
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.660 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.110 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нестеровка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Безуглівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 215 огласа
Прикажи