Филтри -

Жетварки Harmak

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Жетварки Harmak

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови адаптер за пченка Harmak нови адаптер за пченка Harmak нови адаптер за пченка Harmak
3
Контактирајте го продавачот
41.130 € PLN 175.000 PLN
Адаптер за пченка
Работна брзина 5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Trzcianka
нови адаптер за пченка Harmak нови адаптер за пченка Harmak нови адаптер за пченка Harmak
3
Контактирајте го продавачот
33.610 € PLN 143.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Trzcianka

Other makes in the section "Жетварки"

Контактирајте го продавачот
5.150 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито Claas pick up 300 profi contour neu
1
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
166.642 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
237.584 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито Claas jaguar 960 terra trac
1
Контактирајте го продавачот
400.880 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.996 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Машівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Украина, Машівка
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.370 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.580 € PLN 96.070 PLN
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 11.9 м
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
6.580 € PLN 28.000 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи