Филтри -

Жетварки Moresil

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

9 огласа: Жетварки Moresil

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
22.530 € PLN 96.070 PLN
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 11.9 м
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
23.640 € PLN 100.800 PLN
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за пченка Moresil 8x70 см. 2014р. ПЕРШИЙ ЗАПУСК адаптер за пченка Moresil 8x70 см. 2014р. ПЕРШИЙ ЗАПУСК
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 16 км/ч
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина
Контактирајте го продавачот
36.210 € PLN 154.400 PLN
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
39.490 € PLN 168.400 PLN
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 16 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Кропивницький
нови адаптер за жетва на сончоглед Moresil GBP900 з подрібнювачем нови адаптер за жетва на сончоглед Moresil GBP900 з подрібнювачем
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи