Филтри -

Комбајни за жито Ropa

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Комбајни за жито Ropa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила

Other makes in the section "Комбајни за жито"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Работни часови на ротор 900 м/ч
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1986 Километража 4030 м/ч Сила
Латвија, Riga
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Работни часови на ротор 4800 м/ч
Година 2005 Километража 5620 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Работни часови на ротор 4800 м/ч Работна брзина 25 км/ч
Година 2004 Километража 5800 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Работни часови на ротор 4794 м/ч
Година 2005 Километража 5621 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
52.816 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 2800 м/ч
Година 2002 Километража 3660 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 950 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 1300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Работни часови на ротор 2380 м/ч
Година 2008 Километража 3512 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
95.789 €
Година 2018 Километража 497 м/ч Сила
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2005 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Claas tucano 430 getreidemaschine комбајн за жито Claas tucano 430 getreidemaschine комбајн за жито Claas tucano 430 getreidemaschine
3
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 1405 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
143.194 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 910 м/ч Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1460 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
157.950 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 272 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 428 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
169.900 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 767 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2014 Километража 1215 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
178.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
367.417 €
Година 2021 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
298.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 746 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1052 м/ч Сила
Германија, De-07957 Langenwetzendorf
Контактирајте го продавачот
82.773 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2007 Километража 3831 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
269.000 €
Година 2021 Километража 405 м/ч Сила
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1125 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
комбајн за жито Claas LEXION 480 (без пробега по Украине)
1
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1998 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
118.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 1560 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Ширина на опфаќање 10.7 м Работни часови на ротор 1470 м/ч
Година 2015 Километража 2090 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.450 €
Година 01/1979 Километража 4450 м/ч Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи