Филтри -

Комбинирани сеалки Lemken

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

53 огласа: Комбинирани сеалки Lemken

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Број на редови 24
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3000 л ISOBUS ISOBUS
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Fritzlar
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 32 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 3500 л Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 10 км/ч Големина на гуми 420/65R20 Маркер маркер
Година 2018 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3000 л ISOBUS ISOBUS
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Fritzlar
комбинирана сеалка Lemken Lemken Compact-Solitair 9/600 комбинирана сеалка Lemken Lemken Compact-Solitair 9/600 комбинирана сеалка Lemken Lemken Compact-Solitair 9/600
3
Контактирајте го продавачот
73.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Број на редови 48 Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
124.200 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 167 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вертіївка
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Број на редови 48 Капацитет 3800 ха/час Капацитет на резервоар 4500 л
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
нови комбинирана сеалка Lemken  Solita
1
Контактирајте го продавачот
38,03 € PLN 162 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Sadówiec
комбинирана сеалка Lemken korund 8 600 k gam
1
Контактирајте го продавачот
15.889 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
39.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
52.340 € PLN 223.000 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Bolesławiec
комбинирана сеалка Lemken solitair 9/600 комбинирана сеалка Lemken solitair 9/600
2
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Работни часови 500 ха/час Капацитет на резервоар 2400 л Работна брзина 13 км/ч Маркер маркер
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Хмельницький
нови комбинирана сеалка Lemken Saphir 9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 24 Резервоар за ѓубриво 860 л
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Middenmeer
Контактирајте го продавачот
48.990 €
Простор помеѓу редови 167 мм Капацитет на резервоар 3500 л Потребна сила на трактор 240 кс Големина на гуми 420/65R20
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Латвија, Kuldīga, Kuldīgas Novads
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 20 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 860 л
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
комбинирана сеалка Lemken ZIRKON 7/300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Alpen
комбинирана сеалка Lemken Hassia комбинирана сеалка Lemken Hassia комбинирана сеалка Lemken Hassia
3
Контактирајте го продавачот
2.699 € PLN 11.500 PLN
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bodzanów
Контактирајте го продавачот
11.620 € PLN 49.500 PLN
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bodzanów
Контактирајте го продавачот
69.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Дніпро
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се