Филтри -

Комбинирани сеалки Kuhn

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Комбинирани сеалки Kuhn

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Број на редови 24
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 300 л
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-48683 Ahaus
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-37284 Waldkappel-Bischhausen
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Број на редови 24
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 28
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.720 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови комбинирана сеалка Kuhn HR 304 + Sitera 330-20E
1
Контактирајте го продавачот
40.328 € Без ДДВ
Број на редови 20
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ansbach
комбинирана сеалка Kuhn kuhn комбинирана сеалка Kuhn kuhn комбинирана сеалка Kuhn kuhn
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Број на редови 30
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
45.168 €
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 800 л
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Број на редови 20 Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-21439 Marxen
Контактирајте го продавачот
14.495 €
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 750 л
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Број на редови 40 Капацитет на резервоар 3500 л
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
нови комбинирана сеалка Kuhn HR 3030 D + Sitera 3030-24E
1
Контактирајте го продавачот
45.168 € Без ДДВ
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 800 л
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
7.775 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, Hamburg
комбинирана сеалка Kuhn hrb 303/kuhn intergra 3003/combiliner/drillkombi комбинирана сеалка Kuhn hrb 303/kuhn intergra 3003/combiliner/drillkombi
2
Контактирајте го продавачот
30.672 €
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
нови комбинирана сеалка Kuhn Espro 6000 RC - 2 нови комбинирана сеалка Kuhn Espro 6000 RC - 2 нови комбинирана сеалка Kuhn Espro 6000 RC - 2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 15 мм Капацитет на резервоар 3500 л Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Левків
нови комбинирана сеалка Kuhn VENTA 3030-24 нови комбинирана сеалка Kuhn VENTA 3030-24
2
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година 2019 Километража 143 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Број на редови 21
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.715 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
4.574 € PLN 19.500 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
8.218 € GBP 7.000 GBP
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Број на редови 32
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.209 €
Број на редови 24
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи