Филтри -

Рото брани Avers-Agro

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Рото брани Avers-Agro

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рото брана Avers-Agro Скребница бороны ротационной 9м нови рото брана Avers-Agro Скребница бороны ротационной 9м нови рото брана Avers-Agro Скребница бороны ротационной 9м
3
Контактирајте го продавачот
1.587 € UAH 68.170 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 13.6 ха/час Работна брзина 20 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање 14 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
6.768 € UAH 290.700 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, м.Дніпро
нови рото брана Avers-Agro Rotary harrow Green Star Aero 10 Euro
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 100 мм Длабочина на обработка 30 мм Капацитет 25.1 ха/час Потребна сила на трактор 65 кс Работна брзина 25 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 10.05 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
11.850 €
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6.15 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се