Филтри -

Машини за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

61 огласа: Машини за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift AUP CIĘŻKI PREMIUM 2.2 WIDE
1
Контактирајте го продавачот
4.220 € PLN 18.000 PLN
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift AUP CIĘŻKI PREMIUM 2.7 WIDE
1
Контактирајте го продавачот
4.584 € PLN 19.550 PLN
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift AUP CIĘŻKI PREMIUMWIDE 3.0 WIDE
1
Контактирајте го продавачот
20.450 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift AUP CIĘŻKI PREMIUM 2.5 WIDE
1
Контактирајте го продавачот
4.373 € PLN 18.650 PLN
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift 2,5 2,7 3,0 4,0
1
Контактирајте го продавачот
2.790 € PLN 11.900 PLN
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agregat Bezorkowy Ścierniskowy нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agregat Bezorkowy Ścierniskowy нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agregat Bezorkowy Ścierniskowy
3
Контактирајте го продавачот
281 € / ден
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 4,0m
3
Контактирајте го продавачот
12.180 € PLN 51.950 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 3,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 3,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 3,5m
3
Контактирајте го продавачот
10.860 € PLN 46.300 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
9.578 € PLN 40.850 PLN
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 2,7m
3
Контактирајте го продавачот
9.461 € PLN 40.350 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Multipack Drive ATP, talerzowy półzawieszany 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
8.699 € PLN 37.100 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 4,0m
3
Контактирајте го продавачот
7.726 € PLN 32.950 PLN
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
5.580 € PLN 23.800 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 2,7m
3
Контактирајте го продавачот
5.334 € PLN 22.750 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT-XL, talerzowy 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
5.029 € PLN 21.450 PLN
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy, 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy, 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy, 4,0m
3
Контактирајте го продавачот
8.370 € PLN 35.700 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy, 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy, 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy, 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
5.264 € PLN 22.450 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy, 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy, 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy, 2,7m
3
Контактирајте го продавачот
4.959 € PLN 21.150 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agripack AT, talerzowy 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
4.830 € PLN 20.600 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Strong AUS2, uprawowo-siewny 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Strong AUS2, uprawowo-siewny 4,0m
2
Контактирајте го продавачот
6.952 € PLN 29.650 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Strong AUS2, uprawowo-siewny 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Strong AUS2, uprawowo-siewny 3,0m
2
Контактирајте го продавачот
4.338 € PLN 18.500 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Strong AUS2, uprawowo-siewny 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Strong AUS2, uprawowo-siewny 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Strong AUS2, uprawowo-siewny 2,7m
3
Контактирајте го продавачот
4.138 € PLN 17.650 PLN
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Strong AUS2, uprawowo-siewny 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Strong AUS2, uprawowo-siewny 2,5m
2
Контактирајте го продавачот
4.056 € PLN 17.300 PLN
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Classic, uprawowo-siewny 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Classic, uprawowo-siewny 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Classic, uprawowo-siewny 4,0m
3
Контактирајте го продавачот
5.334 € PLN 22.750 PLN
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Classic, uprawowo-siewny 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Classic, uprawowo-siewny 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Classic, uprawowo-siewny 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
3.318 € PLN 14.150 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се