Филтри -

Вадачи на компир

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

69 огласа: Вадачи на компир

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови вадач на компир EURO-Jabelmann NORMA P475
1
Контактирајте го продавачот
1.445 € Без ДДВ
Број на редови 4
Година Работни часови Ширина на опфаќање 3.33 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Година 2004 Работни часови Ширина на опфаќање
Данска, Varde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови вадач на компир Demarol нови вадач на компир Demarol нови вадач на компир Demarol
3
Контактирајте го продавачот
405,50 € PLN 1.750 PLN
Број на редови 3 Простор помеѓу редови 625 мм
Година 2023 Работни часови Ширина на опфаќање
Полска, Pacanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Работни часови Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
460 € Без ДДВ
Година 2023 Работни часови Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.021 € Без ДДВ
Број на редови 2
Година 2023 Работни часови Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.452 € Без ДДВ
Година 2023 Работни часови Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.860 € Без ДДВ
Година 2023 Работни часови Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Работни часови Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 01/2023 Работни часови Ширина на опфаќање 2 м
Турција, Konya
аукција 1.293 € SEK 15.000 SEK
Простор помеѓу редови 800 мм
Година 2019 Работни часови Ширина на опфаќање 3.3 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 100 мм Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм
Година 01/2024 Работни часови Ширина на опфаќање 230 м
Турција
Контактирајте го продавачот
аукција 103,40 € SEK 1.200 SEK
Простор помеѓу редови 750 мм
Година Работни часови Ширина на опфаќање
Шведска, Åhus
вадач на компир Schmotzer 8X75 HA III AV5 H
1
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Година 2021 Работни часови Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Работни часови Ширина на опфаќање
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
1.743 € GBP 1.500 GBP
Година Работни часови Ширина на опфаќање 1.5 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
1.510 €
Број на редови 2
Година 2022 Работни часови Ширина на опфаќање
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
470 €
Година 2022 Работни часови Ширина на опфаќање 15 м
Германија, Zeven
нови вадач на компир Electromasina II рядный
1
Контактирајте го продавачот
86,85 € MDL 1.650 MDL
Година Работни часови Ширина на опфаќање
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
2.050 €
Година 2022 Работни часови Ширина на опфаќање 0.6 м
Германија, Zeven
нови вадач на компир MD KR Dammformer
1
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Година 2022 Работни часови Ширина на опфаќање
Германија, Zeven
вадач на компир вадач на компир
2
Контактирајте го продавачот
440 €
Година Работни часови Ширина на опфаќање 1.6 м
Словачка, Suchá Hora
Контактирајте го продавачот
1.600 US$ EUR ≈ 1.499 €
Година 2017 Работни часови Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
526 € PLN 2.270 PLN
Број на редови 3 Простор помеѓу редови 6250 мм
Година 2024 Работни часови Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
994 € PLN 4.290 PLN
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 6250 мм
Година 2024 Работни часови Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се