Филтри -

Култиватори Dziekan

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Култиватори Dziekan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
нови култиватор Dziekan NEO 1,3m
1
Контактирајте го продавачот
468,80 € PLN 2.050 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
2.973 € PLN 13.000 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
480 € Без ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Proszówka
нови култиватор Dziekan нови култиватор Dziekan нови култиватор Dziekan
3
Контактирајте го продавачот
2.058 € PLN 9.000 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan  Apollo
1
Контактирајте го продавачот
2.081 € PLN 9.100 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan NEO нови култиватор Dziekan NEO
2
Контактирајте го продавачот
560,20 € PLN 2.450 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.7 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan APOLLO нови култиватор Dziekan APOLLO нови култиватор Dziekan APOLLO
3
Контактирајте го продавачот
1.875 € PLN 8.200 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan Apollo N
1
Контактирајте го продавачот
1.875 € PLN 8.200 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.1 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan mini
1
Контактирајте го продавачот
548,80 € PLN 2.400 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan HERMES
1
Контактирајте го продавачот
686 € PLN 3.000 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan JAGUAR LUX ROLMAPOL нови култиватор Dziekan JAGUAR LUX ROLMAPOL
2
Контактирајте го продавачот
1.509 € PLN 6.600 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 2 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan Herkules 21 нови култиватор Dziekan Herkules 21 нови култиватор Dziekan Herkules 21
3
Контактирајте го продавачот
2.515 € PLN 11.000 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.681 € PLN 7.350 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan HERMES нови култиватор Dziekan HERMES
2
Контактирајте го продавачот
891,80 € PLN 3.900 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan SMOK
1
Контактирајте го продавачот
4.802 € PLN 21.000 PLN
Година 2021 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
640,20 € PLN 2.800 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.9 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan Apollo нови култиватор Dziekan Apollo
2
Контактирајте го продавачот
1.532 € PLN 6.700 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan нови култиватор Dziekan
2
Контактирајте го продавачот
434,50 € PLN 1.900 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan SMOK K2SZ2 нови култиватор Dziekan SMOK K2SZ2 нови култиватор Dziekan SMOK K2SZ2
3
Контактирајте го продавачот
3.430 € PLN 15.000 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.6 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
2.401 € PLN 10.500 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
388,70 € PLN 1.700 PLN
Година 2020 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan нови култиватор Dziekan
2
Контактирајте го продавачот
468,80 € PLN 2.050 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.3 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
4.802 € PLN 21.000 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan ORION нови култиватор Dziekan ORION нови култиватор Dziekan ORION
3
Контактирајте го продавачот
1.292 € PLN 5.650 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.1 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan HERMES 2,1 m нови култиватор Dziekan HERMES 2,1 m
2
Контактирајте го продавачот
594,50 € PLN 2.600 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи