Филтри -

Култиватори John Deere

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

62 огласа: Култиватори John Deere

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.800 €
Потребна сила на трактор 260 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2000 Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2000 Ширина на опфаќање 12 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Дніпро́
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.040 €
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.720 €
Потребна сила на трактор 260 кс
Година Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.800 €
Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Потребна сила на трактор 230 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.860 €
Година 2008 Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка
Украина, Гнильче
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.429 €
Година Ширина на опфаќање 6.3 м Длабочина на обработка
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2008 Ширина на опфаќање 9.8 м Длабочина на обработка 127 мм
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 250 кс
Година Ширина на опфаќање 9.8 м Длабочина на обработка
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 5.6 м Длабочина на обработка
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.120 €
Потребна сила на трактор 330 кс
Година Ширина на опфаќање 12.5 м Длабочина на обработка
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.720 €
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2015 Ширина на опфаќање 10.5 м Длабочина на обработка
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.040 €
Година 2007 Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.630 €
Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2016 Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка 14 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 275 кс
Година Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 320 кс
Година Ширина на опфаќање 13 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.630 €
Потребна сила на трактор 280 кс
Година Ширина на опфаќање 12 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2000 Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.800 €
Потребна сила на трактор 230 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.210 €
Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.850 US$ EUR ≈ 9.047 €
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Потребна сила на трактор 230 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2000 Ширина на опфаќање 9.5 м Длабочина на обработка 15 мм
Украина, Дніпро́
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи