Филтри -

Култиватори Kerner

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Култиватори Kerner

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор Kerner stratos sa 600 култиватор Kerner stratos sa 600 култиватор Kerner stratos sa 600
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
култиватор Kerner STRATOS S 450 култиватор Kerner STRATOS S 450 култиватор Kerner STRATOS S 450
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање 4.5 м Длабочина на обработка
Германија, Anröchte-Altengeseke
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.663 €
Година 2007 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
5.663 €
Година 2007 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Година 2018 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
15.708 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Ширина на опфаќање 4.3 м Длабочина на обработка
Германија, Kruft
култиватор Kerner stratos s500 култиватор Kerner stratos s500
2
Контактирајте го продавачот
23.487 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
култиватор Kerner corona c 450
1
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Австрија, At-4625 Offenhausen
нови култиватор Kerner Sternradgrubber Corona 300 нови култиватор Kerner Sternradgrubber Corona 300 нови култиватор Kerner Sternradgrubber Corona 300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2014 Ширина на опфаќање 5.4 м Длабочина на обработка
Германија, Anröchte-Altengeseke
култиватор Kerner Stratos SA 600 култиватор Kerner Stratos SA 600 култиватор Kerner Stratos SA 600
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Bützow
Контактирајте го продавачот
33.529 €
Година 2021 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се