Филтри -

Машини за подготовка на почвата за сеидба Landstal

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Машини за подготовка на почвата за сеидба Landstal

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
14.050 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
9.769 € PLN 41.700 PLN
Капацитет 4.6 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка 40 мм
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.891 € PLN 37.950 PLN
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5.4 м Длабочина на обработка 40 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.469 € PLN 36.150 PLN
Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4.8 м Длабочина на обработка 40 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.192 € PLN 30.700 PLN
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка 40 мм
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
4.264 € PLN 18.200 PLN
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 40 мм
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,7m
3
Контактирајте го продавачот
4.123 € PLN 17.600 PLN
Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка 40 мм
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
4.076 € PLN 17.400 PLN
Капацитет 1.5 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка 40 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.470 € PLN 48.950 PLN
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 140 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.008 € PLN 38.450 PLN
Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 140 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.677 € PLN 28.500 PLN
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 140 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.290 € PLN 26.850 PLN
Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка 140 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.950 € PLN 25.400 PLN
Капацитет 1.7 ха/час Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка 140 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
40.060 € PLN 171.000 PLN
Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5.4 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
35.260 € PLN 150.500 PLN
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
27.880 € PLN 119.000 PLN
Потребна сила на трактор 190 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
24.360 € PLN 104.000 PLN
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5.4 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
20.380 € PLN 87.000 PLN
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.380 € PLN 57.100 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal Skimmer APB LP PLUS bezorkowy 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal Skimmer APB LP PLUS bezorkowy 3,0m
2
Контактирајте го продавачот
7.356 € PLN 31.400 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal Skimmer APB LP bezorkowy 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal Skimmer APB LP bezorkowy 3,0m
2
Контактирајте го продавачот
7.122 € PLN 30.400 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal Skimmer APB LP bezorkowy 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal Skimmer APB LP bezorkowy 2,5m
2
Контактирајте го продавачот
6.653 € PLN 28.400 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.520 € PLN 62.000 PLN
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.792 € PLN 41.800 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.293 € PLN 35.400 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи