Филтри -

Брани John Deere

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

50 огласа: Брани John Deere

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Простор помеѓу редови 100 мм Длабочина на обработка 70 мм Капацитет 36 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 18 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Данска, Føllenslev
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 13.680 €
Диск брана
Простор помеѓу редови 23 мм Длабочина на обработка 16 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.591 €
Рото брана
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.140 €
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.887 €
Рото брана
Број на редови 72 Простор помеѓу редови 88 мм Длабочина на обработка 2 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
5.999 US$ EUR ≈ 5.509 €
Рото брана
Работна брзина 20 км/ч
Година 2000 Тип Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Кировоград
рото брана John Deere 400 рото брана John Deere 400 рото брана John Deere 400
3
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.051 €
Рото брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.408 €
Рото брана
Година Тип Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
6.800 US$ EUR ≈ 6.244 €
Рото брана
Година Тип Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2010 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.8 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.264 €
Диск брана
Година 2008 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Рото брана
Простор помеѓу редови 95 мм Потребна сила на трактор 105 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
12.300 US$ EUR ≈ 11.290 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 105 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 105 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.612 €
Рото брана
Простор помеѓу редови 85 мм Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.887 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
12.700 US$ EUR ≈ 11.660 €
Рото брана
Простор помеѓу редови 87 мм Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.642 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 105 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
нови запчеста фреза John Deere Tubular leveling baskets for cultivator John Deere 1010 with thr нови запчеста фреза John Deere Tubular leveling baskets for cultivator John Deere 1010 with thr нови запчеста фреза John Deere Tubular leveling baskets for cultivator John Deere 1010 with thr
3
Контактирајте го продавачот
2.542 € UAH 115.400 UAH
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 50 мм
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи