Филтри -

Машини за обработка на почвата Awemak

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Машини за обработка на почвата Awemak

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.627 € PLN 24.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
11.850 € PLN 50.550 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Białystok
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.737 € PLN 33.000 PLN
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
34.280 € PLN 146.200 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
11.170 € PLN 47.640 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.837 € PLN 12.100 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
4.488 € PLN 19.140 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.087 € PLN 8.900 PLN
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
12.400 € PLN 52.900 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
6.542 € PLN 27.900 PLN
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
3.728 € PLN 15.900 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
9.355 € PLN 39.900 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
нови пружинеста фреза Awemak Erpice sarchiatore Thor BC нови пружинеста фреза Awemak Erpice sarchiatore Thor BC нови пружинеста фреза Awemak Erpice sarchiatore Thor BC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза Awemak Brány na plečku Thor BC нови пружинеста фреза Awemak Brány na plečku Thor BC нови пружинеста фреза Awemak Brány na plečku Thor BC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Франција, Tours
нови култиватор Awemak DRAGON TP 7 нови култиватор Awemak DRAGON TP 7
2
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови земјоделски валјак Awemak Apollo WP 45 нови земјоделски валјак Awemak Apollo WP 45 нови земјоделски валјак Awemak Apollo WP 45
3
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови пружинеста фреза Awemak Herse étrille Thor BC / Hackstriegel / Weeder harrow нови пружинеста фреза Awemak Herse étrille Thor BC / Hackstriegel / Weeder harrow нови пружинеста фреза Awemak Herse étrille Thor BC / Hackstriegel / Weeder harrow
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.388 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
нови пружинеста фреза Awemak Awemak Thor BC ravėjimo akėčios нови пружинеста фреза Awemak Awemak Thor BC ravėjimo akėčios нови пружинеста фреза Awemak Awemak Thor BC ravėjimo akėčios
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза Awemak hor BC weeder harrow / Herse étrille Thor BC нови пружинеста фреза Awemak hor BC weeder harrow / Herse étrille Thor BC нови пружинеста фреза Awemak hor BC weeder harrow / Herse étrille Thor BC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се