Филтри -

Машини за обработка на почвата Great Plains

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Машини за обработка на почвата Great Plains

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8.8 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.560 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 06/2014 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 04/2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.930 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.930 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.930 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Подвірне
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.060 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.540 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.62 м
Украина, Рославичі
Контактирајте го продавачот
59.220 € PLN 259.000 PLN
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Świdnik
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Романија, Turnu Măgurele
нови култиватор Great Plains 8328FCC (в наявності в Україні!) нови култиватор Great Plains 8328FCC (в наявності в Україні!)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Хмельницький
нови култиватор Great Plains 8539FCC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12.04 м
Украина, м. Новомосковськ
нови диск брана Great Plains Turbo-Max 8.0M (в наличии в Украине)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 165 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.49 м
Украина, Хмельницький
култиватор Great Plains 8539
1
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.430 €
Култиватор
Длабочина на обработка 170 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Мала Виска
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Slanchev Bryag
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 13.5 м
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Kharkiv
нови запчеста фреза Great Plains
1
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.790 €
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 12/2022 Километража Ширина на опфаќање 15.4 м
Украина, Лебедин
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи