Филтри -

Реверзибилни плугови Kverneland

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

78 огласа: Реверзибилни плугови Kverneland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 450 кс
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 12
Украина, Безуглівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
реверзибилен плуг Kverneland 2500 S
1
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1900 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Норвешка, Kodal
Контактирајте го продавачот
15.240 € BGN 29.800 BGN
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
20.450 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
24.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Година 10/2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година 2004 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
аукција 2.242 € SEK 26.000 SEK
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шведска, Köpingebro
Контактирајте го продавачот
6.545 € Со вклучен ДДВ
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2008 Ширина на опфаќање 2.8 м Број на куќишта 7
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 7.103 € DKK 53.000 DKK
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Данска, Suldrup
Контактирајте го продавачот
8.150 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
реверзибилен плуг Kverneland 2 skjærs teigplog 12 tommer реверзибилен плуг Kverneland 2 skjærs teigplog 12 tommer
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1900 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Норвешка, Viken
реверзибилен плуг Kverneland Pflug LB 100-300 Va реверзибилен плуг Kverneland Pflug LB 100-300 Va
2
Контактирајте го продавачот
19.040 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
аукција 3.400 € Без ДДВ
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи