Филтри -

Машини за обработка на почвата Optikon

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Машини за обработка на почвата Optikon

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.142 € UAH 269.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Poltava
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.568 € UAH 419.100 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
4.566 € UAH 200.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 80 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
5.897 € UAH 258.300 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 5000 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
23.400 € UAH 1.025.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.522 € UAH 329.500 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
4.984 € UAH 218.300 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
11.210 € UAH 490.800 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
1.134.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
25.760 € UAH 1.128.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
25.890 € UAH 1.134.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
5.457 € UAH 239.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.422 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.333 € UAH 365.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Украина, Poltava
подривач Optikon 5 лап подривач Optikon 5 лап подривач Optikon 5 лап
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
6.347 € UAH 278.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Poltava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи