Филтри -

Реверзибилни плугови Pöttinger

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Реверзибилни плугови Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
реверзибилен плуг Pöttinger SERVO 45
1
Контактирајте го продавачот
12.605 € Без ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2017 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Harsova
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2017 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Harsova
реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.540 €
Длабочина на обработка 280 мм Капацитет 1.3 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работни часови 6000 ха/час
Година 2015 Ширина на опфаќање 2.4 м Број на куќишта 5+1
Украина, с. Степове
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2012 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2019 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Middenmeer
реверзибилен плуг Pöttinger Servo 25 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 25 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 25
3
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Koudekerk A.d. Rijn
реверзибилен плуг Pöttinger SERVO 35 NOVA
1
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2012 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2017 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
17.400 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.530 €
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
13.820 € PLN 59.000 PLN
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта 3+1
Полска, Włosienica
Контактирајте го продавачот
20.924 €
Година 2017 Ширина на опфаќање 3.2 м Број на куќишта
Германија, Mindelheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Biervliet
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1+1
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
20.084 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Redlham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи