Филтри -

Реверзибилни плугови Kuhn

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

54 огласа: Реверзибилни плугови Kuhn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.970 € PLN 133.000 PLN
Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2016 Ширина на опфаќање 3.5 м Број на куќишта 6+1
Полска, ŁUBOWO
Контактирајте го продавачот
6.733 € GBP 5.750 GBP
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Обединето Кралство, SLINGSBY
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2001 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.491 € BYN 33.000 BYN
Година 2006 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
аукција 1.421 € DKK 10.600 DKK
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 965,10 € DKK 7.200 DKK
Година 2014 Ширина на опфаќање 1.68 м Број на куќишта
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 5.026 € DKK 37.500 DKK
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Украина, Kyiv
реверзибилен плуг Kuhn Multi-Master 152
1
Контактирајте го продавачот
9.203 € BGN 18.000 BGN
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година 2019 Ширина на опфаќање 6 м Број на куќишта
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.822 € PLN 25.000 PLN
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Полска, Mordy
реверзибилен плуг Kuhn Challenger CHG13T
1
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Fetesti-Gara
нови реверзибилен плуг Kuhn VariMaster L 5H
1
Контактирајте го продавачот
35.450 € Без ДДВ
Година 12/2023 Ширина на опфаќање 2.75 м Број на куќишта
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 10 м Број на куќишта
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Украина, Kyiv
нови реверзибилен плуг Kuhn Vari-Master 153 NSH TPo 5-Schar
1
Контактирајте го продавачот
34.697 € Без ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Германија, Ansbach
нови реверзибилен плуг Kuhn Vari-Master 123T LPo 5-Schar
1
Контактирајте го продавачот
27.555 € Без ДДВ
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта 5
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Година 2015 Ширина на опфаќање 6 м Број на куќишта
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 170 кс Работни часови 300 ха/час
Година 11/2015 Ширина на опфаќање 1.75 м Број на куќишта 5
Украина, Христинівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се