Филтри -

Рото фрези Bomet

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Рото фрези Bomet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 576,40 € DKK 4.300 DKK
Година 2003 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Данска, Skjern
Контактирајте го продавачот
3.430 €
Длабочина на обработка 180 мм
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.8 м Потребна сила на трактор 45 кс
Германија, Zeven
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 300 €
Година 2017 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Романија, Breasta
Troostwijk Auctions
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.652 € PLN 7.040 PLN
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2019 Ширина на опфаќање 2 м Потребна сила на трактор
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.120 US$ EUR ≈ 1.051 €
Година 2016 Ширина на опфаќање 1.4 м Потребна сила на трактор 45 кс
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.694 €
Година 01/2023 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Украина
нови рото фреза Bomet WIRAX 1.40м 1.60м 1.80м 2.0м нови рото фреза Bomet WIRAX 1.40м 1.60м 1.80м 2.0м нови рото фреза Bomet WIRAX 1.40м 1.60м 1.80м 2.0м
3
Контактирајте го продавачот
1.086 € UAH 46.000 UAH
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.4 м Потребна сила на трактор
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2023 Ширина на опфаќање 2 м Потребна сила на трактор 150 кс
Романија, Calugarenii
Контактирајте го продавачот
6.385 € PLN 27.200 PLN
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор 170 кс
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.159 € PLN 9.200 PLN
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2024 Ширина на опфаќање 2 м Потребна сила на трактор 75 кс
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови рото фреза Bomet Virgo нови рото фреза Bomet Virgo нови рото фреза Bomet Virgo
3
Контактирајте го продавачот
1.995 € PLN 8.500 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 2 м Потребна сила на трактор
Полска, Podegrodzie
нови рото фреза Bomet  Volans
1
Контактирајте го продавачот
3.756 € PLN 16.000 PLN
Година 2021 Ширина на опфаќање 2.6 м Потребна сила на трактор
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.159 € PLN 9.200 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
3.263 € PLN 13.900 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.8 м Потребна сила на трактор 45 кс
Полска, Białystok
рото фреза Bomet  Virgo U540/3 рото фреза Bomet  Virgo U540/3 рото фреза Bomet  Virgo U540/3
3
Контактирајте го продавачот
1.807 € PLN 7.700 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.4 м Потребна сила на трактор 36 кс
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.840 € PLN 12.100 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 2 м Потребна сила на трактор 75 кс
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
5.680 € PLN 24.200 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 2.6 м Потребна сила на трактор
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
6.385 € PLN 27.200 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор
Полска, Białystok
рото фреза Bomet Virgo U540 рото фреза Bomet Virgo U540 рото фреза Bomet Virgo U540
3
Контактирајте го продавачот
1.925 € PLN 8.200 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.6 м Потребна сила на трактор 48 кс
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
1.931 € RON 9.600 RON
Година 2023 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Романија, Caras-Severin
Контактирајте го продавачот
5.047 € PLN 21.500 PLN
Година Ширина на опфаќање 2.4 м Потребна сила на трактор
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
5.164 € PLN 22.000 PLN
Година 2021 Ширина на опфаќање 2.5 м Потребна сила на трактор
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се