Филтри -

Брани Bomet

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

45 огласа: Брани Bomet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.170 € PLN 47.850 PLN
Рото брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 122 кс
Година 2024 Тип за мотор-култиватор Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
1.429 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
572,70 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 24 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
4.956 € UAH 225.000 UAH
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 1.3 м
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
2.960 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 1.3 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
572,70 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
363,40 € UAH 16.500 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.300 US$ EUR ≈ 1.194 €
Рото брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Gorniki
диск брана Bomet дисковая борона диск брана Bomet дисковая борона диск брана Bomet дисковая борона
3
Контактирајте го продавачот
660,80 € UAH 30.000 UAH
Диск брана
Година 01/2015 Тип Ширина на опфаќање
Украина, Gorniki
нови диск брана Bomet дискова борона
1
Контактирајте го продавачот
572,70 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
10.970 € PLN 47.000 PLN
Рото брана
Потребна сила на трактор 143 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.080 € PLN 43.200 PLN
Рото брана
Потребна сила на трактор 122 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.900 € PLN 51.000 PLN
Рото брана
Потребна сила на трактор 163 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.479 € PLN 32.050 PLN
Рото брана
Потребна сила на трактор 82 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.218 € PLN 39.500 PLN
Рото брана
Потребна сила на трактор 102 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.633 € PLN 7.000 PLN
Рото брана
Година 2021 Тип за трактор Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
17.970 € PLN 77.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 170 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
20.300 € PLN 87.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 200 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
16.470 € PLN 70.600 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
16.100 € PLN 69.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 200 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.260 € PLN 61.100 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 170 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.480 € PLN 53.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.444 € PLN 31.900 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 110 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.030 € PLN 43.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи