Филтри -

Брани Väderstad

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

49 огласа: Брани Väderstad

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 7.94 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Белорусија, Минская обл., Смолевичский р-н
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Диск брана
Година 2019 Тип Ширина на опфаќање 4.25 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Простор помеѓу редови 125 мм Длабочина на обработка 120 мм Работни часови 350 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2018 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.94 м
Украина, Фастовский район, Глеваха
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Работни часови 60 ха/час
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Суми
аукција 23.600 € SEK 273.000 SEK
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.800 €
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, Vishnëvoye
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Фастовский район, Глеваха
диск брана Väderstad CARRIER X 425 VFM
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 4.25 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2009 Тип Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Диск брана
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.690 €
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Väderstad Carrier 650 диск брана Väderstad Carrier 650 диск брана Väderstad Carrier 650
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 190 кс
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
47.300 €
Диск брана
Година 2008 Тип Ширина на опфаќање 3.75 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Диск брана
Година 2013 Тип Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2013 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Диск брана
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 4.2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Простор помеѓу редови 250 мм
Година Тип Ширина на опфаќање 7.94 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2018 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6.25 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Диск брана
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Диск брана
Година 2006 Тип Ширина на опфаќање 12.25 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Диск брана
Година 2014 Тип Ширина на опфаќање 6.25 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање 8 м
Норвешка, Trøndelag
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се