Филтри -

Брани Gregoire Besson

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Брани Gregoire Besson

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.310 €
Диск брана
Година 2008 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2009 Тип Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
диск брана Gregoire Besson диск брана Gregoire Besson диск брана Gregoire Besson
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2017 Тип Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Kyiv
диск брана Gregoire Besson
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Kyiv
диск брана Gregoire Besson DISCOPACK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 710 мм Капацитет 6 ха/час Работни часови 1500 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 5.8 м
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
26.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2014 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Диск брана
Година 2013 Тип Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
26.430 € UAH 1.200.000 UAH
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.860 €
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Диск брана
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
диск брана Gregoire Besson dck 3/600/48 диск брана Gregoire Besson dck 3/600/48 диск брана Gregoire Besson dck 3/600/48
3
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Диск брана
Година 2008 Тип Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Диск брана
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Диск брана
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
23.100 € PLN 99.000 PLN
Диск брана
Година 2017 Тип за мототрактор Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
диск брана Gregoire Besson
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2008 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.200 €
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 10.5 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 07/2016 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Вербки
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Диск брана
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Диск брана
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање 6.3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.401 € PLN 36.000 PLN
Диск брана
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 3 ха/час Работни часови 7000 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2011 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4.7 м
Украина, Кривий Ріг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи