Филтри -

Машини за обработка на почвата Grimme

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

47 огласа: Машини за обработка на почвата Grimme

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
1.170 € GBP 1.000 GBP
Косилка-таруп
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Косилка-таруп
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
8.193 € GBP 7.000 GBP
Вадач на компир
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Косилка-таруп
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5.4 м
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5.4 м
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5.4 м
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
косилка-таруп Grimme KS 75/4 косилка-таруп Grimme KS 75/4 косилка-таруп Grimme KS 75/4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Beilen
нови косилка-таруп Grimme KS 75-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Chabany
рото фреза Grimme GF 600 рото фреза Grimme GF 600 рото фреза Grimme GF 600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
5.852 € GBP 5.000 GBP
Косилка-таруп
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
35.110 € GBP 30.000 GBP
Косилка-таруп
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
23.410 € GBP 20.000 GBP
Косилка-таруп
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
26.330 € GBP 22.500 GBP
Косилка-таруп
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
8.100 €
Косилка-таруп
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Customer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Ирска, Co.Dublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Ирска, Co.Dublin
Контактирајте го продавачот
40.960 € GBP 35.000 GBP
Косилка-таруп
Година 2021 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи