Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Culmea
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи