Филтри -

Машини за обработка на почвата Monosem

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Машини за обработка на почвата Monosem

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.290 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 12 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Rišňovce

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата"

нови диск брана SKORPION LUX z hydropakiem
1
Контактирајте го продавачот
6.215 € PLN 26.500 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Słupia
нови култиватор HERMES нови култиватор HERMES
2
Контактирајте го продавачот
644,90 € PLN 2.750 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови плуг Kubota  1 skiba 2 skiby koło podporowe DEMAROL нови плуг Kubota  1 skiba 2 skiby koło podporowe DEMAROL нови плуг Kubota  1 skiba 2 skiby koło podporowe DEMAROL
3
Контактирајте го продавачот
246,20 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Коток причіпний 9.2м. НОВИЙ нови мулчер за трактор Коток причіпний 9.2м. НОВИЙ
2
Контактирајте го продавачот
7.828 € UAH 346.000 UAH
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Kyiv
нови мулчер за трактор Коток причіпний 6м. НОВИЙ нови мулчер за трактор Коток причіпний 6м. НОВИЙ нови мулчер за трактор Коток причіпний 6м. НОВИЙ
3
Контактирајте го продавачот
5.679 € UAH 251.000 UAH
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
нови култиватор Dziekan Apollo 28
1
Контактирајте го продавачот
2.158 € PLN 9.200 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
нови запчеста фреза нови запчеста фреза нови запчеста фреза
3
Контактирајте го продавачот
5.863 € PLN 25.000 PLN
Запчеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Коток причіпний 3м. НОВИЙ
1
Контактирајте го продавачот
2.466 € UAH 109.000 UAH
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
1.137 € PLN 4.850 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Коток причіпний кольчатий 6м. НОВИЙ нови мулчер за трактор Коток причіпний кольчатий 6м. НОВИЙ нови мулчер за трактор Коток причіпний кольчатий 6м. НОВИЙ
3
Контактирајте го продавачот
5.769 € UAH 255.000 UAH
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.534 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Friedberg-Derching
аукција 434 € SEK 5.000 SEK
Реверзибилен плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
нови земјоделски валјак HEROS нови земјоделски валјак HEROS нови земјоделски валјак HEROS
3
Контактирајте го продавачот
1.102 € PLN 4.700 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
2.709 € PLN 11.550 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови слама култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
4.482 € PLN 19.110 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 115 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови диск брана Ka-Rol OMEGA
1
Контактирајте го продавачот
1.618 € PLN 6.900 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark KDX240
1
Контактирајте го продавачот
3.283 € PLN 14.000 PLN
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion
1
Контактирајте го продавачот
2.029 € PLN 8.650 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Słupia
нови култиватор Rol/Ex Starre Querschneideregge, hydraulisch klappbar нови култиватор Rol/Ex Starre Querschneideregge, hydraulisch klappbar нови култиватор Rol/Ex Starre Querschneideregge, hydraulisch klappbar
3
Контактирајте го продавачот
11.870 € PLN 50.600 PLN
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
703,60 € PLN 3.000 PLN
Запчеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Słupia
нови подривач Dziekan LIS 1 2 3 нови подривач Dziekan LIS 1 2 3 нови подривач Dziekan LIS 1 2 3
3
Контактирајте го продавачот
375,20 € PLN 1.600 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
246,20 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи