Филтри -

Машини за обработка на почвата Väderstad од Германија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

50 огласа: Машини за обработка на почвата Väderstad од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
диск брана Väderstad CARRIER CR 650 SYST
1
Контактирајте го продавачот
аукција 29.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Германија
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Германија, Liebenwalde
земјоделски валјак Väderstad ROLLEX RX 620
1
Контактирајте го продавачот
аукција 7.900 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија
диск брана Väderstad CARRIER XL 625
1
Контактирајте го продавачот
аукција 35.100 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија
нови диск брана Väderstad CARRIER CR 650
1
Контактирајте го продавачот
аукција 29.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 12.25 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3.73 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 12.25 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.25 м
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.44 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Диск брана
Година 2018 Километража 2 м/ч Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Диск брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bockel - Gyhum
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи