Филтри -

Култиватори Rol/Ex

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Култиватори Rol/Ex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
7.990 € PLN 34.000 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови култиватор Rol/Ex Podrivač sa hidropakom, širina 3,0 m, 6 zubaca нови култиватор Rol/Ex Podrivač sa hidropakom, širina 3,0 m, 6 zubaca нови култиватор Rol/Ex Podrivač sa hidropakom, širina 3,0 m, 6 zubaca
3
Контактирајте го продавачот
7.262 € PLN 30.900 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови култиватор Rol/Ex  Untergrundlockerer mit Hydropack, Breite 3,0 m, 6 Zinken нови култиватор Rol/Ex  Untergrundlockerer mit Hydropack, Breite 3,0 m, 6 Zinken нови култиватор Rol/Ex  Untergrundlockerer mit Hydropack, Breite 3,0 m, 6 Zinken
3
Контактирајте го продавачот
7.262 € PLN 30.900 PLN
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
7.990 € PLN 34.000 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
5.029 € PLN 21.400 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 350 мм
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови култиватор Rol/Ex Pług dłutowy PD 3,0m нови култиватор Rol/Ex Pług dłutowy PD 3,0m нови култиватор Rol/Ex Pług dłutowy PD 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
11.630 € PLN 49.500 PLN
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови култиватор Rol/Ex Pług dłutowy PD 2,5m нови култиватор Rol/Ex Pług dłutowy PD 2,5m нови култиватор Rol/Ex Pług dłutowy PD 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
10.110 € PLN 43.000 PLN
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
18.470 € PLN 78.600 PLN
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.730 € PLN 62.700 PLN
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.950 € PLN 46.600 PLN
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.588 € PLN 40.800 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.131 € PLN 34.600 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.238 € PLN 30.800 PLN
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови култиватор Rol/Ex  Podrývák s hydropackem, šířka 3,0 m, 6 radliček нови култиватор Rol/Ex  Podrývák s hydropackem, šířka 3,0 m, 6 radliček нови култиватор Rol/Ex  Podrývák s hydropackem, šířka 3,0 m, 6 radliček
3
Контактирајте го продавачот
7.262 € PLN 30.900 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.771 € PLN 20.300 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 350 мм
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
7.121 € PLN 30.300 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
10.430 € PLN 44.400 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 650 мм
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.037 € PLN 34.200 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 650 мм
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови култиватор Rol/Ex Subsoiler cu hydropack, latime 3,0 m, 6 dinti нови култиватор Rol/Ex Subsoiler cu hydropack, latime 3,0 m, 6 dinti нови култиватор Rol/Ex Subsoiler cu hydropack, latime 3,0 m, 6 dinti
3
Контактирајте го продавачот
7.262 € PLN 30.900 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови култиватор Rol/Ex Subsoiler, 3.0m width, 6 tines нови култиватор Rol/Ex Subsoiler, 3.0m width, 6 tines
2
Контактирајте го продавачот
5.405 € PLN 23.000 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови култиватор Rol/Ex Starre Querschneideregge, hydraulisch klappbar нови култиватор Rol/Ex Starre Querschneideregge, hydraulisch klappbar нови култиватор Rol/Ex Starre Querschneideregge, hydraulisch klappbar
3
Контактирајте го продавачот
11.890 € PLN 50.600 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 40 мм
Полска, Nądnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи