Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrisem од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Agrisem од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.600 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R
3
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Подривач
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
култиватор Agrisem Agromulch Gold SR 4m култиватор Agrisem Agromulch Gold SR 4m култиватор Agrisem Agromulch Gold SR 4m
3
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Splietsdorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се