Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Lift

Резултати од пребарување: 146 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

146 огласа: Машини за обработка на почвата Agro-Lift

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
9.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Kaišiadorys
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift AUP CIĘŻKI PREMIUM 2.7 WIDE
1
Контактирајте го продавачот
4.555 € PLN 19.550 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.666 € PLN 32.900 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift AUP CIĘŻKI PREMIUM 2.2 WIDE
1
Контактирајте го продавачот
4.194 € PLN 18.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.427 € PLN 19.000 PLN
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови плуг Agro-Lift Pług Dłutowy PD h нови плуг Agro-Lift Pług Dłutowy PD h нови плуг Agro-Lift Pług Dłutowy PD h
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.680 € PLN 63.000 PLN
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови слама култиватор Agro-Lift нови слама култиватор Agro-Lift нови слама култиватор Agro-Lift
3
Контактирајте го продавачот
6.757 € PLN 29.000 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Agro-Lift BTHz BLUE POWER hd нови диск брана Agro-Lift BTHz BLUE POWER hd
2
Контактирајте го продавачот
10.810 € PLN 46.400 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Agro-Lift BTHpz MULTICUT pro нови диск брана Agro-Lift BTHpz MULTICUT pro нови диск брана Agro-Lift BTHpz MULTICUT pro
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.750 € PLN 67.600 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift AUP CIĘŻKI PREMIUMWIDE 3.0 WIDE
1
Контактирајте го продавачот
20.450 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Agro-Lift BT нови диск брана Agro-Lift BT нови диск брана Agro-Lift BT
3
Контактирајте го продавачот
3.961 € PLN 17.000 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift AUP CIĘŻKI PREMIUM 2.5 WIDE
1
Контактирајте го продавачот
4.345 € PLN 18.650 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift 2,5 2,7 3,0 4,0
1
Контактирајте го продавачот
2.773 € PLN 11.900 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.771 € PLN 33.350 PLN
Култиватор
Длабочина на обработка 30 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agregat Bezorkowy Ścierniskowy нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agregat Bezorkowy Ścierniskowy нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Lift Agregat Bezorkowy Ścierniskowy
3
Контактирајте го продавачот
280 € / ден
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.703 € PLN 11.600 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.786 € PLN 16.250 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.973 € PLN 17.050 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.835 € PLN 20.750 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.169 € PLN 13.600 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.973 € PLN 17.050 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.905 € PLN 21.050 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.116 € PLN 26.250 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови плуг Agro-Lift Pług dłutowy PDH Explorer 2,5m нови плуг Agro-Lift Pług dłutowy PDH Explorer 2,5m нови плуг Agro-Lift Pług dłutowy PDH Explorer 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
13.620 € PLN 58.450 PLN
Плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови плуг Agro-Lift Pług dłutowy PDH Explorer 3,0m 7 zębów нови плуг Agro-Lift Pług dłutowy PDH Explorer 3,0m 7 zębów нови плуг Agro-Lift Pług dłutowy PDH Explorer 3,0m 7 zębów
3
Контактирајте го продавачот
17.580 € PLN 75.450 PLN
Плуг
Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 146 огласа
Прикажи