Филтри -

Машини за обработка на почвата Alpego

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

49 огласа: Машини за обработка на почвата Alpego

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agronetto
нови мулчер за трактор Alpego TR46-280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gundersheim
нови рото брана Alpego ROTOZAPPA FZ-300
1
Контактирајте го продавачот
20.400 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
нови подривач Alpego Craker K-Extreme 11-500
1
Контактирајте го продавачот
38.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
рото фреза Alpego FG 300 Bio
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Mulcher Tristar 56-280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Bodenfräse FG 300 mittelschwer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mutterstadt
нови рото брана Alpego Rotodent BA-100 Kreiselegge нови рото брана Alpego Rotodent BA-100 Kreiselegge
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, Dernau
рото брана Alpego FZ 300 schwer рото брана Alpego FZ 300 schwer
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
11.662 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 150 м
Германија, Herxheim
подривач Alpego S2 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gundersheim
рото фреза Alpego Fräse FV 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Rotodent RK 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mutterstadt
подривач Alpego Cracker K Tiefenlockerer 3m подривач Alpego Cracker K Tiefenlockerer 3m подривач Alpego Cracker K Tiefenlockerer 3m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Umkehrfräse IZ Inversa 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mutterstadt
рото брана Alpego Rotodent DP 600 mittelschwer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Kreiselegge BV 150 Kreiselgge mit APV Streuer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Mutterstadt
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се