Филтри -

Машини за обработка на почвата Amazone од Европа

Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

151 огласа: Машини за обработка на почвата Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
16.130 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ladbergen
Контактирајте го продавачот
71.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kundenadresse
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
реверзибилен плуг Amazone Cayros XM реверзибилен плуг Amazone Cayros XM
2
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
23.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2023 Километража 50 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Uelzen
култиватор Amazone cenius 4003-2 култиватор Amazone cenius 4003-2
2
Контактирајте го продавачот
31.848 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-56642 Kruft
култиватор Amazone Cenius 6003 култиватор Amazone Cenius 6003 култиватор Amazone Cenius 6003
3
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
10.505 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.451 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг Amazone cayros xm 950 vs плуг Amazone cayros xm 950 vs плуг Amazone cayros xm 950 vs
3
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Рото брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
10.504 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.924 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.990 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
рото брана Amazone AD 303 SPECIAL
1
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи