Филтри -

Пневматски прецизни сеалки Horsch

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

59 огласа: Пневматски прецизни сеалки Horsch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм Работни часови 1191 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Големина на гуми 710/50 R26.5 ISOBUS ISOBUS
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 2800 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 2000 л Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Уїзд
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 5000 л Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Број на редови 12
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Број на редови 6
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
пневматска прецизна сеалка Horsch Maestro 8 RV пневматска прецизна сеалка Horsch Maestro 8 RV
2
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 119.900 €
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Малківка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 9000 л Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 16.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 4570 мм Капацитет на резервоар 3000 л Потребна сила на трактор 180 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Вінниця
пневматска прецизна сеалка Horsch Maestro SW
1
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 101.400 €
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 750 мм Капацитет на резервоар 7000 л
Година 01/2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 24.7 м
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 750 мм Капацитет 7000 ха/час Маркер маркер
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
94.010 €
Простор помеѓу редови 750 мм Работни часови 625 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Dinkelsbühl
нови пневматска прецизна сеалка Horsch PARTNER 1600 FT нови пневматска прецизна сеалка Horsch PARTNER 1600 FT нови пневматска прецизна сеалка Horsch PARTNER 1600 FT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
800 US$ EUR ≈ 737,80 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 8 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Работна брзина 14 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2009 Длабочина на сеење 50 мм Ширина на опфаќање 6 м
Украина, с. Вузлове
пневматска прецизна сеалка Horsch Maestro SW 16.70 пневматска прецизна сеалка Horsch Maestro SW 16.70 пневматска прецизна сеалка Horsch Maestro SW 16.70
3
Контактирајте го продавачот
159.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
320.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 50 мм Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700750800 мм
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
105.800 € PLN 450.000 PLN
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи