Филтри -

Машини за обработка на почвата Landstal

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

63 огласа: Машини за обработка на почвата Landstal

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
14.050 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
нови слама култиватор Landstal APB LP нови слама култиватор Landstal APB LP
2
Контактирајте го продавачот
7.340 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Landstal BTH 400 нови диск брана Landstal BTH 400 нови диск брана Landstal BTH 400
3
Контактирајте го продавачот
14.150 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
19.280 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
9.006 € HUF 3.486.000 HUF
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
9.706 € HUF 3.757.000 HUF
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
нови пружинеста фреза Landstal GRASSER 6,0m нови пружинеста фреза Landstal GRASSER 6,0m нови пружинеста фреза Landstal GRASSER 6,0m
3
Контактирајте го продавачот
10.670 € PLN 45.500 PLN
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 50 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
пружинеста фреза Landstal GRASSER 3,0m пружинеста фреза Landstal GRASSER 3,0m пружинеста фреза Landstal GRASSER 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
7.389 € PLN 31.500 PLN
Пружинеста фреза
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.782 € PLN 41.700 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 4.6 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.902 € PLN 37.950 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.480 € PLN 36.150 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.202 € PLN 30.700 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
4.269 € PLN 18.200 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,7m
3
Контактирајте го продавачот
4.129 € PLN 17.600 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal AS uprawowo - siewny 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
4.082 € PLN 17.400 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 1.5 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.480 € PLN 48.950 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.019 € PLN 38.450 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.685 € PLN 28.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.298 € PLN 26.850 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.958 € PLN 25.400 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 1.7 ха/час Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
17.710 € PLN 75.500 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
15.010 € PLN 64.000 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 4.1 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.610 € PLN 58.000 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 3.1 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.320 € PLN 52.500 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.9 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи